Cesta do srdce tvého podnikání

Propojení s Tvým podnikatelským Já

Získej svou přirozenou podnikatelskou sílu, napoj se na své dary a využívej v lehkosti svůj nejpřirozenější podnikatelský potenciál.

Podpořím Tě v propojení s Tvou podnikatelskou duší. Skrze vizualizaci Tě přivedu k tvému podnikatelskému srdci, podstatě, která je Ti dána, předurčena, která je tvým posláním. Pomohu Ti objevit Tvé Dary, poslání tvé podnikatelské Duše a otevřeme společně prostor pro zhmotnění Tvých nejvyšších záměrů.

Andrea Jandová

Energetická vizitka tvého podnikání 

Jak ti za pomoci byznys konstelace pomohu najít cestu k tvému podnikatelskému srdci?

Před nějakými 12 lety jsem stála, doposud, naposledy “ na prknech, jež znamenají svět“, coby ochotnice ( to je slovo)….pár let předtím jsem překročila sama sebe a na ta prkna vstoupila….se všemi svými komplexy a strachy…děkuji divadlu a lidem kolem něj….nesmírně mi pomohlo(i)… A nedávno jsem se dostala s mou barter souputnicí k tomu, že mi dala svou důvěru a mohla jsem jí zahrát, jak se cítí její služby a produkty… Ano, říká se tomu byznys konstelace… Pro mě obrovské flow, kde se cítím sama sebou….děkuji…🙏 Samozřejmě se při této konzultaci dotkneme všech témat ve Tvém Životě… Kdo bude chtít toto prožít se mnou….vejdi..do mé všeobjímající, laskavé energie…POJĎ…“ 

Jak Tě na cestě do podnikatelského ♥ podpořím?

Cesta do podnikatelského srdce ti pomůže najít nový směr nebo tě ujistí, že jsi na správné cestě…

Magdi ujistila v tom, kam ji ♥️ táhne už nějakou dobu a ukázala další směr…

Reference Andrea Jandová

S Andrejkou ladím, čistím svou Duši, záměry, minulost blízkou i vzdálenou již delší dobu a vnímám u sebe obrovské posuny, víru a vděk. Přes mnohé vizualizace a rituály jsme se společně dopracovaly k tématu mého podnikání a jeho ladění na Vyšší záměr, otevření se Plánu. Andrejka je fantastická průvodkyně, Žena s nefalšovanou andělskou esencí, která umí být Průvodkyní v nejčistším a nejlaskavějším slova smyslu. Dovede s otevřeným srdcem naslouchat, držet prostor a podporovat na cestě k uzdravení …myšlenek, těla i ducha.

Skrze podnikatelské srdce mě Andrejka pomohla napojit se na Vyšší já, na svou intuici a vstoupily jsme tam, kde jsem zatím neměla odvahu sama vstoupit. Prošly jsem si nádherným procesem napojení na mé poslání, odkrytí záměrů, které čekaly na naše setkání, na mé vyslechnutí a otevření se jim v důvěře, lásce a uspokojení. A nyní se s pokorou, radostí a vzrušením připravuji na přetavení do hmoty, otisknutí do reality a rozsvícení jiskřičky světla dalším lidem skrze mé dary a talenty. 

Již delší dobu cítím, že svým posláním již kráčím, ale scházelo mi ještě něco, co jsem potřebovala vědět, pochopit hlavou i srdcem… Získat jasnější nasměrování, poodkrytí záměru a ujištění, že jdu správným směrem, který mohu ještě rozšiřovat a dělat svět lidem krásnější… Svítit na cestu nejen podnikatelkám, které se se mnou pouští do spolupráce, ale také jejich klientům a klientkám, kteří se skrze „mé“ weby mohou propojit a uspokojovat své potřeby, dělat si radosti, posouvat se v osobním i profesním životě dál, plnit si sny a tak činit sebe i lidi ve svém okolí šťastnějšími.

Děkuji Ti, milá Andrejko, za možnost zakusit tuto magickou cestu v Tvém bezpečném doprovodu, ze které jsem si mohla odnést mnoho zjištění a ujasnění dalšího směru v mém profesním životě a umožnit si jej užívat v radosti, zdraví, hojnosti, úctě a pokoře. 

…a ve vyšším zájmu ♥️. 

S láskou a obrovskými díky, 

Magda Malá Ottová

Podpořím tě na tvé cestě do nitra tvého podnikání.
Odkryjeme společně potenciál tvých darů a talentů v praxi.

Propoj se se svým Vyšším podnikatelským Já a využij svůj jedinečný životní potenciál…

Cesta do srdce Tvého podnikání

Cena 2381,-

Mám zájem

Dovol si plně projevit své dary a potenciál prostřednictvím svých služeb a produktů.
Rozluč se s těmi, s nimiž už nesouzníš a nech k sobě přijít nové….

Má milá, s radostí, láskou a pokorou ti pomohu odemknout posvátným klíčem srdce Tvého podnikání v souladu s Tvým posláním, abys již nemusela bloudit, tápat a plavat v neznámých vodách.

Nejsi si jista, jestli je pro tebe tento rituál vhodný?

Můžeme si nezávazně zavolat a probrat ideální cestu pro Tebe.